معرفی تجهیزات کوپن گذاری

تهیه شده توسط شرکت میراب صنعت

تجهیزات کوپن گذاری

img img

سالید پلاگ

سالید پلاگ یک جزء اساسی در اجزای اکسس فیتینگ فشار بالا است، به طوری که بدنه پلاگ با آب بندی اکسس فیتینگ موجب ثابت ماندن فشار خط می گردد. سالید پلاگ علاوه بر این، عملکرد مهمی در نگهداری تجهیرات مانیتورینگ که در مجاورت سیستم است دارد. سالید پلاگ می تواند به همراه کوپن هولدر، تجهیز نمونه گذاری، پروب های نمونه گیری باکتریایی و پروب ماسه استفاده شود و جنس آن SS 316 می باشد.

سالید پلاگ | بیشتر بخوانید
img img

اکسس فیتینگ

اکسس فیتینگ به منظور دسترسی به مناطق تحت فشار در هر زمان و در هر مکان مورد استفاده قرار میگیرد. در صورت استفاده با Retriever و Service Valve ، اجزای اکسس فیتینگ امکان استفاده ایمن، گذاشتن و برداشتن راحت سیستم های نظارت بر خوردگی و همچنین تزریق ممانعت کننده ها یا نمونه برداری و غیره را هنگام فشار حداکثری فراهم می کند. اکسس فیتسنگ طبق استاندارد NACE MR-0175 ساخته می شود. به منظور ساخت اکسس فیتینگ برای استفاده در دمای استاندارد از متریال ASTM A105 یا ASTM A350 LF2 استفاده می شود.

اکسس فیتینگ | بیشتر بخوانید
img img

کوپن گذاری بر خط

کوپن هولدر ریترکتبل امکان کوپن گذاری بر خط را روی خط لوله فراهم می نماید. این تجهیز به منظور نصب کوپن خوردگی دیسکی یا نواری در خط لوله کم فشار به شکل برخط و بدون نیاز به قطع جریان مورد استفاده قرار می گیرد. کوپن را می توان از طریق دریچه ایزوله دائمی بدون نیاز به قطع جریان پرهزینه یا ایزوله های موقت وارد و خارج کرد. نگهدارنده در طول های سفارشی مختلف ساخته می شود.

کوپن گذاری بر خط | بیشتر بخوانید

تجهیزات کوپن گذاری

کاتالوگ مربوط به کوپن گذاری

فایل تاییدیه خریداران کوپن گذاری و کوپن هولدر